80 pln

netto

Kolekcja Winnica ’80 to doskonałe wina i zestawy win z Niemiec, Francji, Włoch, Izraela, Portugalii oraz Chile.

Wina pakowana są we włoskie pudełka kartonowe, przewiązane ozdobną kokardą, wypełnione wiórami drzewnymi. Dostępne w jednym z trzech kolorów (bordo, granatowe, ciemnozielone). 

riesLING! trocken

Producent – Weingut Erbeldinger
Kraj, region – Niemcy, Rheinhessen
Szczep – Riesling
Smak –wytrawne
Kolor – białe

Wino o słomkowym kolorze, z klasycznym nosem pełnym mineralnych akcentów, intensywnych aromatów cytrusów i jabłek. Smak pełny, przyjemny, owocowy z niuansami zielonych owoców melona, kiwi oraz jabłka. Wino zrównoważone z żywą kwasowością. Idealnie pasuje do dań mięsnych, jasnych sosów, lekkich potraw, zup i sałat lub bez żadnych dodatków.

riesling-trocken

Vanita Pecorino

Producent – Fantini Farnese – Farnese Group
Kraj, region – Włochy, Abruzzo
Szczep – Pecorino
Smak – wytrawne
Kolor – białe

W barwie słomkowe z zielonymi odcieniami. Dobrze zbudowane, z elegancką kwasowością, gdzie finezyjna owocowość łączy się z subtelną mineralnością. Vanita Pecorino jest pysznym aperitifem, doskonale komponuje się z lekkimi sałatkami, białym grilowanym mięsem, daniami rybnymi oraz owocami morza.

vanita-pecorino

Côtes Du Rhône Villages Laudun Château De Bord

Producent – Brotte
Kraj, region – Francja, Cotes du Rhone
Szczep – Grenache, Syrah
Smak – wytrawne
Kolor – czerwone

Bogate i dobrze zrównoważone wino. Pełne jest aromatów i smaków czarnej porzeczki, lukrecji, dojrzałych śliwek malin i wanilii. Doskonałe do potraw z pieczonej wołowiny, drobiu i dziczyzny.

cotes-du-rhone-villages-laudun-chateau-de-bord

Primitivo Di Manduria

Producent – Brunilde di Menzione – Schenk Holding
Kraj, region – Włochy, Apulia
Szczep – Primitivo
Smak – półwytrawne
Kolor – czerwone

Winogrona zbierane są ręcznie, kiedy osiągną maksimum dojrzałości i koncentracji soku. Wino dojrzewa przez 4 miesiące w beczkach z dębu amerykańskiego i francuskiego, dzięki czemu uzyskano wino o intensywnie rubinowym kolorze z aromatami suszonych czerwonych i ciemnych owoców oraz przypraw. W ustach dobrze zrównoważone, tęgie, owocowe, zwieńczone miękkimi taninami. Polecane do dziczyzny i mięs z grilla.

7-muri-primitivo-di-manduria (1)

Impression Cabernet Sauvignon

Producent – Teperberg
Kraj – Izrael
Szczep – Cabernet Sauvignon
Smak – wytrawne
Kolor – czerwone

Głębokie, ciężkie czerwone wino o dojrzałych i bogatych owocach aromatycznych malin i śliwek, przeplatanych zapachami wanilii, mięty, goździków i drewna. Ma pełne ciało i atrakcyjną kombinację kwasowości, goryczy, słodyczy i subtelności.

impression-cabernet-sauvignon

Muscadet de Sevre et Maine sur lie
"La Selection du Domaine"

Producent – Domaine de la Bretonnière – Confreire des Domaines
Kraj, region – Francja, Val de Loire
Szczep – Melon de Bourgogne
Smak – wytrawne
Kolor – białe

Wino wyprodukowane wyłącznie ze szczepu Melon de Bourgogne. Grona zebrane ze starych winorośli zostały poddane rygorystycznej
selekcji. Owocowy aromat z mineralnymi nutami, wino zbalansowane o odpowiedniej mocy i długim wykończeniu. Idealne do ryb i owoców morza. Podawać schłodzone w temperaturze 10-12°C.

la-selection-du-domaine-muscadet-de-sevre-et-maine-sur-lie

Rota De Cabral Tinto + Rota De Cabral Branco

Producent – Quinta da Ribeirinha
Kraj, region – Portugalia, Tejo
Szczep – Castelao, Aragonez, Trincadeira / Fernao Pires, Trincadeira das Pratas
Smak – wytrawne
Kolor – czerwone + białe

Rota de Cabral Tinto to wino o pięknej czerwonej barwie i dużej gęstości. W nosie wyczuwalne intensywne czerwone, leśne owoce z akcentem wanilii i czekolady. W ustach obszerne, wykazuje harmonię pomiędzy dobrą strukturą a orzeźwiającą kwasowością, co tworzy elegancję tego wina. Imponuje budową i bogatym długim smakiem. Dobrze komponuje się z pikantnymi potrawami, grillowanymi mięsami, wędlinami czy twardymi serami.

Rota de Cabral Branco to młode wino o delikatnym słomkowym kolorze i kwiatowym aromacie, powstałe ze szczepu Fernao Pires, który jest królem białych win w regionie Tejo. Świeże w ustach, o dobrze zbalansowanym smaku. Bardzo przyjemne wino o dobrej kwasowości. Polecane do owoców morza, dań z ryb oraz kuchni azjatyckiej.

zestaw_rota_cabral
rota-de-cabral-tinto
rota-de-cabral-branco

Antano Reserve Sauvignon Blanc
+ Antano Reserve Merlot

Producent – Hugo Casanova
Kraj, region – Chile, Maule Valley
Szczep – Sauvigon Blanc / Merlot
Smak – wytrawne + półwytrawne
Kolor – białe + czerwone

W winie Antano Reserve Sauvignon Blanc znajdziemy aromaty świeżo skoszonej trawy, zielonych warzyw i minerałów, a w ustach dojrzałe cytrusy, przeplecione świeżymi ziołami. Polecane przede wszystkim do ryb i owoców morza, sushi oraz kozich serów.

Antano Reserve Merlot to wino o smukłej sylwetce i ciemnej czerwonej barwie z refleksami rubinu. Dojrzewa około 4 miesięcy w beczkach z dębu francuskiego. Obfity bukiet dojrzałych owoców jeżyn i malin połączony z aromatyczną wanilią powoduje przyjemne doznania. W ustach łagodne z długim, trwałym finiszem podkreślonym dotykiem beczki.

zestaw_casanova
antano-reserve-sauvigon-blanc
antano-reserve-merlot

Lambrusco Dell'Emillia Rosso
+ Susumaniello Salento

Producent – Menestrello / Gabbia d’Oro
Kraj, region – Włochy, Modena / Apulia
Szczep – Lambrusco / Susumaniello 
Smak – półsłodkie + wytrawne
Kolor – czerwone

Musujące wino Menestrello Lambrusco charakteryzuje się intensywnym owocowym aromatem, przyjemnym smakiem z dominującymi nutami dojrzałych czerwonych owoców zwieńczone miękkimi taninami i eleganckim, długo pozostającym na podniebieniu wykończeniem.

Wino Susumaniello Salento to ciemnoczerwony kolor z fioletowymi refleksam i intensywne aromaty bukiet czerwonych owoców. Na podniebieniu mocne w smaku, z bardzo dobrą trwałością. Doskonale komponuje się z makaronami z sosem mięsnym, mięsem z grilla i serami dojrzewającymi.

lambrusco-dell-emillia-rosso
susumaniello-salento

Bonus Systems Polska S.A.
ul. Dywizjonu 303 139/137
01-470 Warszawa

tel.: 22 575 07 00
bonus@upbonus.pl

Kapitał Akcyjny 17 617 380 PLN w pełni opłacony Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Nr KRS 0000136922; NIP: 522-26-55-307

© 2021 Bonus Systems Polska Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone.