40 pln

netto

Kolekcja Winnica ’40 to doskonałe wina z Włoch, Hiszpanii, Chile i Francji.

Wina pakowana są we włoskie pudełka kartonowe, przewiązane ozdobną kokardą, wypełnione wiórami drzewnymi. Dostępne w jednym z trzech kolorów (bordo, granatowe, ciemnozielone). 

Estaciones Verdejo

Producent – Roqueta Origen Comercial 
Kraj, region – Hiszpania, Castilla
Szczep – Verdejo
Smak –wytrawne
Kolor – białe

To niezwykle aromatyczne i eleganckie białe wino, w którym dominują dojrzałe soczyste owoce, białe kwiaty, zioła i anyż. Wino jest świeże, gładkie i lekko słodkie na początku, z długim, miękkim wykończeniem i kwasowością, która tworzy piękną równowagę z bogactwem owoców. Polecane jest do białych tapasów, tłustych ryb, drobiu, pieczonych białych mięs oraz kozich i owczych serów

estaciones-verdejo

Estaciones Tempranillo

Producent – Roqueta Origen Comercial
Kraj, region – Hiszpania, Castilla
Szczep – Tempranillo
Smak – wytrawne
Kolor – czerwone

W winie znajdziemy wyczuwalne aromaty ciemnej wiśni, malin, jagód. W smaku miękkie, owocowe, bardzo dobrze zbalansowane. Smakuje ludziom zaczynającym zabawę z winem, jak i tym, którzy szukają już czegoś bardziej zbudowanego. Tempranillo to najważniejsza i najszybciej dojrzewająca czerwona odmiana winorośli w Hiszpanii. 

estaciones-tempranillo

Grand Vallon Blanc

Producent – Brotte
Kraj, region – Francja, Languedoc
Szczep – Viognier, Grenache, Sauvignon Blanc
Smak – wytrawne
Kolor – białe

Wino o jasnej, żółtej barwie z zielonymi prześwitami. W nosie wyczuwalne charakterystyczne nuty liści porzeczki, owoców cytrusowych i kwiatów. Na podniebieniu delikatne i miękkie o harmonijnym smaku. Niezwykle orzeźwiające, doskonale smakuje dobrze schłodzone w upalne dni. Polecane jako aperitif, do przystawek i dań na bazie warzyw, ryb i drobiu, jak również do tart owocowych.

grand-vallon-blanc

Grand Vallon Syrah-Merlot

Producent – Brotte
Kraj, region – Francja, Languedoc
Szczep – Syrah, Merlot
Smak – wytrawne
Kolor – białe

Wino o głębokim, rubinowym kolorze, pełne owocowych aromatów wiśni, malin, czarnej porzeczki oraz nut wanilii. W ustach mocne z wyczuwalnymi owocami, okrągłymi taninami i przyjemnym posmakiem z nutą fiołków. Odpowiednie do pieczonego i grillowanego mięsa, pizzy oraz makaronów.

grand-vallon-syrah-merlot

Linaje Sauvignon Blanc

Producent – Hugo Casanova
Kraj, region – Chile, Maule Valley
Szczep – Sauvignon Blanc
Smak – wytrawne
Kolor – białe

Eleganckie wino z ciepłego klimatu. Dobrze zrównoważone o umiarkowanej kwasowości. Charakteryzuje się bukietem łączącym ziołowe aromaty oraz dojrzałe owoce brzoskwiń i pigw z akcentami mineralnymi tworzącymi szczególny charakter wina. W ustach jest świeże i lekkie, zachowuje owocowy charakter do samego końca.

linaje-sauvignon-blanc

Linaje Cabernet Sauvignon

Producent – Hugo Casanova
Kraj, region – Chile, Maule Valley
Szczep – Cabernet Sauvignon
Smak – wytrawne
Kolor – czerwone

Dobrze zrównoważone wino o jaskrawo rubinowym kolorze. Wyczuwalne aromaty śliwki, czereśni i czarnej porzeczki przeplatane korzenną nutą. W ustach pełne, harmonijne z wyczuwalnymi gładkimi taninami.

linaje-cabernet-sauvignon

Portobello Vino Da Tavola White Semi-Dry

Producent – Portobello – Schenk Holding
Kraj – Włochy
Szczep – Trebbiano
Smak – półwytrawne
Kolor – białe

Jasno-słomkowe wino stołowe, półwytrawne z zielonymi odcieniami, o owocowym aromacie z dominującymi owocami cytrusowymi. W smaku delikatne, świeże. Idealne do sałatek, ryb, drobiu.

portobello-vino-da-tavola-white-semi-dry

Portobello Vino Da Tavola Red Semi-Sweet

Producent – Portobello – Schenk Holding
Kraj – Włochy
Szczep – Sangiovese
Smak – półsłodkie
Kolor – czerwone

Półsłodkie, włoskie czerwone wino o jasnym, rubinowym kolorze, powstało wyłącznie z winogron szczepu Sangiovese. Bogate w owocowy bukiet żurawin, wiśni i czereśni. W ustach mocne, słodkie i zrównoważone. Idealne do pieczeni lub deserów z pieczonymi owocami.

portobello-vino-da-tavola-red-semi-sweet

Bonus Systems Polska S.A.
ul. Dywizjonu 303 139/137
01-470 Warszawa

tel.: 22 575 07 00
bonus@upbonus.pl

Kapitał Akcyjny 17 617 380 PLN w pełni opłacony Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Nr KRS 0000136922; NIP: 522-26-55-307

© 2021 Bonus Systems Polska Spółka Akcyjna. Wszelkie prawa zastrzeżone.