Jak działa Platforma Odbierz Upominek

Odbierz Upominek to Platforma do obdarowywania upominkami i utrzymania relacji z partnerami biznesowymi,
kontrahentami, pracownikami.
 Z pełną personalizacją dla klienta. Samodzielnym wyborem Upominku przez Obdarowanego. Z bezpieczną wysyłką bezpośrednio do Obdarowanego.  

Nasze Kolekcje Upominków to kompozycja wyjątkowych produktów sprowadzanych z różnych stron świata, starannie wyselekcjonowanych z dbałością o każdy szczegół. To elegancki i wygodny sposób obdarowywania. Wśród składników naszych Kolekcji znajdują się min. produkty Made in Poland, vegan, bezglutenowe, BIO, dla niej i dla niego. 

Zapewniamy możliwość personalizacji vouchera prezentowego, wzbogacenia kolekcji Upominków o własne gadżety, np. kalendarze, eleganckie czy portfele. Dodatkowo istnieje możliwość personalizacji platformy Up Upominek.

Zdecyduj jaką kolekcję Upominków przekażesz Obdarowanemu

Obdarowany wybiera najodpowiedniejszy dla siebie upominek

My dostarczamy upominek na wskazany adres

Co wyróżnia Odbierz Upominek

Bezpieczne upominki z dostawą do Obdarowanego

Zapewnij wymarzony prezent i 100% bezpieczeństwa sobie i swoim klientom. Wybierz kolekcję Upominków, którą przekażesz Odbarowanemu. Na stronie z Twoim logo Twój klient lub pracownik wybiera swój wymarzony upominek. My wysyłamy wybrany upominek bezpośrednią do Obdarowanego

Możliwość personalizacji Platformy

Dajemy Ci możliwość dostosowania platformy Up Upominek do Twoich potrzeb. Zaprojektujemy platformę w taki sposób, aby wyglądała jak Twoja strona firmowa.

Możliwość personalizacji Voucherów

Personalizowane vouchery w formie drukowanej lub elektronicznej z Twoim logo, życzeniami świątecznymi - sprawią, że Upominek, który przekażesz będzie na długo zapamiętany. To jaki rodzaj vouchera wybierzesz, zależy od Ciebie.

Potrzebujesz w elegancki sposób podarować własne gadżety? Nie ma sprawy - zamieścimy je na Platformie Up Upominek, dodamy do wybranej przez Ciebie Kolekcji Upominków, tak aby Obdarowany mógł dodatkowo wybrać np. Twój kalendarz lub długopis.


Nie znalazłeś kolekcji upominków, która Ci odpowiada?
Zostaw numer telefonu, oddzwonimy! Wolisz kontakt mailowy? Napisz do Nas !  

Wypełniając formularz kontaktowy , wyrażasz zgodę, aby Bonus Systems Polska przetwarzał Twoje dane na potrzeby odpowiedzi na Twoje pytanie. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych, w szczególności przysługujących Ci praw oraz ścieżki kontaktu z nami zostały zamieszczone w Polityce Prywatności.